Saat 20% alennuksen! arrow_drop_up
Ohita ja siirry sisältöön

TASUTA TARNE

Võta meiega ühendust

Meie lugu

Kes me oleme?

Lahefy lugu algas tegelikult juba mõnda aega tagasi. Pärast Londonis ja Tallinnas finantsvaldkonnas töötamist tundsime läbipõlemist ja võtsime aja maha. Selle aja jooksul leidsime end tihti mõttelt, kuidas me saaksime enda tööd ja vaeva teha nii, et see otseselt ja päriselt inimeste elu paremaks teeks ja naeratusi näole tooks. Nägime, kuidas Eesti turg vajaks rohkem valikuvõimalusi - valikuid, mida mõnes teises riigis pakub näiteks Amazon. Meie Lahefy tiimil on kokku üle 25 aasta kogemust finantsi, logistika ja rahvusvahelise kaubanduse valdkonnas ning Lahefy annab meile võimaluse rakendada oma oskusi ja kogemusi ning seeläbi aidata inimesi otse. Me tahame kasulikud olla ja tuua inimesteni rohkem valikuvõimalusi ning rikastada nende igapäevaelu. Nii tekkiski idee meie enda brändist ja me töötame väsimatult selle nimel, et seda veelgi paremaks muuta.

 

Meie missioon

Meie eesmärk on tuua mitmekesisust turule, kus domineerivad tugevalt suured firmad ja pakkuda meie kaasmaalastele parima hinna ja kvaliteedi suhtega tipptasemel kvaliteetseid tooteid.

 

Mis teeb meid ainulaadseks?

  1. Meie kogemused ja kontaktid
  2. Alati tasuta saatmine
  3. Eestikeelne klienditeenindus
  4. Läbipaistvad tagastamistingimused

 

Me kuulame Teid

Meie kliendid on meile väga olulised. Me püüame pakkuda tooteid, mida te soovite ja ilma teieta ei oleks me siin. Kui soovite kaasa rääkida jagades oma tagasisidet, küsimusi ja soove toodete osas või soovite lihtsalt meiega vestelda, võtke meiega ühendust e-posti teel tere@lahefy.com.

Tasuta Tarne

Alati tasuta tarne kõikidele toodetele.

Kvaliteet

Oleme välja valinud ainult kvaliteetsed ning parima hinna ja kvaliteedi suhtega tooted.

Klienditugi

Alati abivalmis ja sõbralik klienditeenindus

Turvalised maksed

Makseid saab sooritada läbi enamuse Eesti pankade või kaardiga.